Stronie internetowej Szko造 Podstawowej im. 安ietej Jadwigi w Warz璕owie
Artyku造
Newsy Naszej Szko造
Grono Pedagogiczne
Plan lekcji i zaj璚ia dodatkowe
Kalendarz imprez i uroczysto軼i
Projekty w roku szkolnym 2014/2015
Na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawarto軼i dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawarto軼i dla tego panelu
Witamy

Ta strona jest nie aktualna. Oficjalna strona szko造 to http://www.spwarzegowo.szkolnastrona.pl/.

XV-lecia nadania imienia szkole...
Jubileusz
Dnia 16 pa寮ziernika nasza szko豉 obchodzi豉 jubileusz XV-lecia nadania imienia. Uroczysto嗆 sw obecno軼i u鈍ietnili znamienici go軼ie. W豉dze gminy wo這wskiej, PSP oraz KPP w Wo這wie, dyrektorzy szk馧, dyrektor PCE i PPP w Wo這wie, byli dyrektorzy naszej szko造 jak r闚nie ksi康z dziekan Tadeusz Kosior.

Uroczysto嗆 rozpocz窸a si o godzinie 9.00 cz窷ci artystyczn nawi您uj帷 do 篡cia patronki szko造, kr鏊owej Jadwigi; przygotowan przez uczni闚 naszej szko造 pod kierunkiem pani Agnieszki F璕lerskiej- Warcho. Tego dnia Pani dyrektor podzi瘯owa豉 r闚nie swym nauczycielom. Uroczysto軼i towarzyszy這 zwiedzanie wystawy zdj耩 przygotowanej przez Pana Zbigniewa Marzocha i Pani Ann Czy穎wicz, prezentuj帷ej dorobek 15 lat pracy naszej plac闚ki. Go軼ie mieli r闚nie okazj obejrze prezentacje multimedialn oraz wystaw prac wykonanych przez nasze dzieci, u鈍ietniaj帷 t uroczysto嗆.