Stronie internetowej Szko造 Podstawowej im. 安ietej Jadwigi w Warz璕owie
Artyku造
Newsy Naszej Szko造
Grono Pedagogiczne
Plan lekcji i zaj璚ia dodatkowe
Kalendarz imprez i uroczysto軼i
Projekty w roku szkolnym 2014/2015
Na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawarto軼i dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawarto軼i dla tego panelu
Witamy

Witamy na stronie internetowej Szko造 Podstawowej im. Kr鏊owej Jadwigi w Warz璕owie. Zapraszamy do zapoznania si z kalendarium szkolnym, gdzie zamieszczamy informacje oraz zdj璚ia z imprez i najwa積iejszych szkolnych wydarze.

DZIE BABCI I DZIADKA
Dzie Babci i Dziadka 2016
Mimo, 瞠 stycze jest zimowym miesi帷em, pe軟ym ch這dnych dni, s takie dwa dni, jedynedwa dni w roku, kiedy ka盥emu robi si cieplej na sercu, bo przecie jest to 鈍i皻o naszych kochanych bab i dziadk闚.
W Szkole Podstawowej w Warz璕owie zapraszanie bab i dziadk闚 na uroczysto嗆 z okazji ich 鈍i皻a jest tradycj na sta貫 wpisan w repertuar imprez przedszkolnych. Jest to dzie niezwyk造, pe貫n u鄉iech闚, wzrusze, 貫z i rado軼i.
Dzie 22.01.2016 r. na d逝go pozostanie w naszej pami璚i, bowiem Babcie i Dziadkowie licznie przybyli, aby podziwia wyst瘼y swoich wnucz徠. Dla kochanych go軼i przygotowano pocz瘰tunek oraz wspania造 program artystyczny. Uroczysto嗆 rozpocz窸a klasa III, kt鏎a zaprezentowa豉 Jase趾a. Nast瘼nie uczniowie klas IB i II zata鎍zyli taniec robot闚 oraz taniec 郾ie篡nek. Klasa I A wyst瘼uj帷a w roli zwierz徠ek z這篡豉 wszystkich go軼iom 篡czenia, a klasa 0 za酥iewa豉 i zata鎍zy豉 czacz.
Program artystyczny zapewni przyby造ch go軼i o tym, 瞠 ich wnucz皻a nie tylko osi庵aj wspania貫 wyniki w nauce, ale r闚nie posiadaj zdolno軼i muzyczne oraz aktorskie.
W II cz窷ci uroczysto軼i Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezencikami oraz s這dkim pocz瘰tunkiem.
Spotkanie up造n窸o w mi貫j i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenk i taniec, mog造 wyrazi kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud w這穎ny w ich wychowanie.

Joanna Laskowska